Описание
Характеристики
Информация для заказа
Котел твердопаливний Thermo Alliance Vulcan SF 27 V3.0 може бути джерелом теплової енергії для водонаповнених опалювальних систем житлових, виробничих та інших будівель площею до 270 кв. м. Сталевий корпус з подвійними стінками, між якими знаходиться водяна сорочка, обшитий шаром мінеральної вати (40 мм). Котел працює на різних видах палива: дрова, кам’яне вугілля, брикети тощо. Зручне місце розташування котла в приміщенні котельні вибрати легко, оскільки дверцята можна перевісити на інший бік.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Thermo Alliance |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматика | Немає |
| Артикул | 37355V27V30 |
| Бренд | Thermo Alliance |
| Вага котла без води, кг | 353 |
| Варочная поверхность | Немає |
| Виведення димоходу | Горизонтальний |
| Вид палива | Дрова, брикети, вугілля |
| Випробувальний тиск, бар | 4 |
| Габаритні розміри котла (ВхШхГ), мм | 1345х595х935 |
| Габаритні розміри топки (ВхШхГ), мм | 480х370х556 |
| Габаритні розміри упаковки (ВхШхГ), мм | 1445х595х935 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Димохідна коробка | Немає |
| Діаметр підключення димоходу, мм | 180 |
| Діаметр підключення до системи опалення | 1" 1/2 |
| Зливний патрубок | 3/4" в |
| ККД, % | 85 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Кількість ходів теплообмінника | 4 полиці, 3 хода |
| Кількість чавунних колосників | 2,5 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 2 |
| Матеріал теплоізоляції | Мінеральна вата |
| Механізм скидання золи | Немає |
| Мoдель | VSF27 |
| Необхідна тяга в димоході | 10-20 |
| Об‘єм води в котлі, л | 99 |
| Об‘єм топки, дм³ | 98,7 |
| Опалювальна площа до, м² | 270 |
| Площа теплообміну, м² | 3,3 |
| Порт під ТЕН | Немає |
| Порт під вентилятор | 72х123 |
| Порт під групу безпеки | 1" |
| Порт під пелетний пальник | Є |
| Порт під регулятор тяги | 3/4" в |
| Потужність, кВт | 27 |
| Розмір завантажувального вікна (ВхШ), мм | 265х370 |
| Розмір колосника, мм | 200х300 |
| Серия | Vulcan |
| Сторона відкриття дверей | Універсальна |
| Температура води в котлі (мін./макс.), °C | 57/95 |
| Тип изделия | Твердопаливний котел |
| Тип колосникових грат | Чавунні |
| Товщина стали теплообмінника, мм | 6 |
| Товщина теплоізоляції, мм | 40 |
- Цена: 48 500 ₴


