Описание
Характеристики
Информация для заказа
Насос заглибний шнековий Womar 4QGD 0,75 кВт
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Womar |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | WOMAR4QGD27130075 |
| Бренд | Womar |
| Вага нетто, кг | 13,2 |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри упаковки (ВхШхГ), мм | 680х170х110 |
| Гарантія на гідравлічну частину | 12 міс. |
| Гарантія на електродвигун | 12 міс. |
| Довжина кабелю, м | 12 |
| Допустима температура рідини, °C | 40 |
| Діаметр насоса | 4" |
| Комплектация | Насос, кабель з євровилкою, інструкція, гарантійний талон |
| Корпус насоса | Нержавіюча сталь |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Макс. занурення від дзеркала води, м | 15 |
| Максимальна витрата, л/хв | 45 |
| Максимальний напір, м | 130 |
| Механізм насоса | Шнековий |
| Напруга мережі, В | 220/230 |
| Обмотка статора | Мідь |
| Повышение давления | Немає |
| Размер вихідного під‘єднання | 1" |
| Робоче колесо | Немає |
| Розмір вхідного під‘єднання | 1" |
| Споживана потужність, Вт | 750 |
| Тип изделия | Глибинний шнековий насос |
| Тип подключения | Різьба |
| Качество воды | З домішками піску і глини |
- Цена: 3 268 ₴

