
Thermo Alliance Vulcan Plus V 3.0 Котел твердопаливний сталевий VPSFW 80 + Вентилятор котла від 60 до 70 кВт,
- Нет в наличии
- Код: 45074
128 608 ₴
+380 (68) 735-87-86
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Thermo Alliance Vulcan Plus V 3.0 Котел твердопаливний сталевий VPSFW 80 + Вентилятор котла від 60 до 70 кВт, "KG" + "ТА24nz" Контролер для котла
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Thermo Alliance |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматика | У комплекті |
| Артикул | 2KGDP140TA24NZ |
| Бренд | Thermo Alliance |
| Вага котла без води, кг | 835 |
| Варочная поверхность | Немає |
| Виведення димоходу | Горизонтальний |
| Вид палива | Дрова, брикети, вугілля |
| Випробувальний тиск, бар | 4 |
| Габаритні розміри котла (ВхШхГ), мм | 1960х790х1180 |
| Габаритні розміри топки (ВхШхГ), мм | 775х620х740 |
| Габаритні розміри упаковки (ВхШхГ), мм | 2060х790х1180 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Димохідна коробка | Немає |
| Діаметр підключення димоходу, мм | 250 |
| Діаметр підключення до системи опалення | 1" 1/2 |
| Зливний патрубок | 3/4" в |
| ККД, % | 87 |
| Страна производитель | Україна, Польща |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Кількість ходів теплообмінника | 4 полиці, 3 хода |
| Кількість чавунних колосників | 6 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 2 |
| Матеріал теплоізоляції | Мінеральна вата |
| Механізм скидання золи | Немає |
| Мoдель | VPSFW80 |
| Необхідна тяга в димоході | 10-20 |
| Об‘єм води в котлі, л | 271 |
| Об‘єм топки, дм³ | 355 |
| Опалювальна площа до, м² | 800 |
| Площа теплообміну, м² | 8,8 |
| Порт під ТЕН | Немає |
| Порт під вентилятор | 85х124 |
| Порт під групу безпеки | 1" |
| Порт під пелетний пальник | Немає |
| Порт під регулятор тяги | Немає |
| Потужність, кВт | 80 |
| Розмір завантажувального вікна (ВхШ), мм | 330х620 |
| Розмір колосника, мм | 200х350 |
| Серия | Vulcan Plus |
| Сторона відкриття дверей | Ліва |
| Температура води в котлі (мін./макс.), °C | 57/95 |
| Тип колосникових грат | Водяні+чавунні |
| Товщина стали теплообмінника, мм | 6 |
| Товщина теплоізоляції, мм | 30 |
- Цена: 128 608 ₴
