Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рушникосушарка «Split» – це особлива модель серії Арт- дизайн, яка відрізняється нестандартним дизайнерським рішенням, має строгі форми і сучасний зовнішній вигляд. На фоні традиційних моделей, сушарка виглядає дуже лаконічно, стримано і незвичайно. Дизайнерське рішення у виконанні, ніяк не відобразилося у функціональності виробу. Сушарка виконана з високоякісної нержавіючої сталі, має відмінну тепловіддачу і додаткові гачки для рушників.
ПЕРЕВАГИ РУШНИКОСУШКИ:
- Виготовлена з нержавіючої сталі марки AISI 304
- Робочий тиск до 15 Бар.
- Високий коефіцієнт тепловіддачі
- Максимальна температура теплоносія – 100 * С
- Безшовне прилягання стійок і перемичок
- Універсальне і швидке підключення
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Deffi |
| Страна производитель | Украина |
| Тип полотенцесушителя | Водяной |
| Материал полотенцесушителя | Нержавеющая сталь |
| Форма полотенцесушителя | Лесенка |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1000 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Присоединительный размер | 1/2" |
| Комплектация | |
| Кран Маевского | Да |
| Заглушка | Да |
| Крепеж | Да |
| Ширина | |
| Ширина (мм) | 300 |
- Цена: 12 110 ₴


