Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Картриджі фільтра грубого очищення з антимікробною технологією. Антимікробний захист забезпечується технологією Microban, за якою антимікробний засіб вмикається в кристалічну решітку пластику. Воно не допускає розмноження бактерій, що викликають плями та неприємні запахи, навіть у нетечі, підвищує безпеку фільтра та підвищує термін експлуатації картриджа.
Картриджі Sanic призначені для використання разом із корпусами фільтрів Sanic, проте можуть забезпечити антимікробний захист під час встановлення в будь-який корпус.
- CPP SANIC, картриджі з ПП, отриманого з розплавленого аеродинамічним методом, заввишки від 5 "до 50", ступінь фільтрації від 1 до 50 мікронів, зовнішній діаметр 56 або 62 мм (2.2" або 2.5"), конфігурації SX і BX. Максимальна робоча температура: 80 ° C (176 °F).
- FA SANIC, з намотаною ЧП ниткою, заввишки від 4" до 40", ступінь фільтрації від 1 до 100 мікронів, зовнішній діаметр 18 мм (1.77 "), 56 мм (2,20"), 62 мм (2,40") і 115 мм (4.5") для корпусів DP BIG SANIC і DP BIG, конфігурації SX і BX.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlas Filtri |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | |
| Тип | FA SANIC 10" SX 5 mcr 45°C |
- Ціна: Ціну уточнюйте

